Regulamin

  1. Rezerwacji poprzez internet mogą dokonywać klienci Indigo Studio, którzy posiadają aktualny, aktywny karnet (z wystarczającą ilościa zajęć do wykorzystania i z aktualną datą). 
  2. Rezerwacji on line mogą również dokonywać klienci posiadający karty Multisport i FitProfit, po wpłaceniu kaucji i podpisaniu regulaminu Indigo Studio osobiście w recepcji studio (abyśmy mogli przetwarzać dane osobowe niezbędne do procesu rezerwacji).
  3. Zajęcia można odwołać najpóźniej na 2 godziny przed ich rozpoczęciem (np. zajęcia rozpoczynające się o 17.30 możesz odwołać najpóźniej o 15.30). Wszystkie rezerwacje nieodwołane zostaną pobrane automatycznie z karnetu. 
  4. Jeżeli zajęcia, na które chcesz zrobić rezerwacje są niewidoczne to znaczy, że wszystkie miejsca są już zajęte. Ale zawsze zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub kolejnej próby, bo czasami sytuacja się zmienia bardzo szybko i zwalniają się miejsca na 2 godziny przed zajęciami :) 
  5. Ewentualne problemy techniczne na stronie www.indigostudio.strefaklienta.com.pl , które utrudniają lub uniemożliwiają odwołanie rezerwacji poprzez internet, nie zmieniają zasad ogólnych odwoływania rezerwacji. Należy wtedy skorzystać z innego kanału komunikacji i odwołać rezerwację poprzez sms pod numerem 533 33 77 55 lub mail na adres: rezerwacja@indigostudio.pl
  6. Prosimy w ogóle nie sugerować kwotą 1 zł wyświetlającą się przy rezerwacji (jest ona tylko wirtualnie ustalona na potrzeby techniczne systemu). Również ceny karnetu, które się wyświetlają są cenami bez uwzględnienia indywidualnej zniżki motywacyjnej.